راه‌اندازی شوراهای امر به معروف مساجد با استفاده از ظرفیت مساجد


به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان؛ حجت الاسلام سرافراز در دیدار با حجت الاسلام سید محمدی امام جمعه شهرستان رودبار اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر به عنوان حامی آمران به معروف و ناهیان از منکر در ادارات و سازمان‌ها ایفای نقش می‌کند.

وی افزود: ستاد امر به معروف طی ماه‌های گذشته علاوه بر حمایت‌های قضایی از گروه‌ها، جلساتی پیرامون آموزش مسائل قضایی زیر نظر دفتر قضایی و پژوهشی ستاد برگزار کرده است که این جلسات مستمر و ادامه‌دار خواهد بود.

وی با اشاره به راه‌اندازی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر در محلات، در استفاده از ظرفیت مساجد در این امر مهم خبر داد.

همچنین ایشان با بیان نقش بسزای رسانه در امر مطالبه‌گری در شهرستان‌ها خواستار راه‌اندازی و ارتقاء سطح فعالیت‌های رسانه‌ای برای پوشش مطالبات گروه‌های مطالبه‌گر شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدی، امام جمعه رودبار بومی نبودن مسئولین سازمان‌ها و ادارات و در این بین هدر رفت چشمگیر بیت‌المال مبنی بر رفت و آمد مسئولین غیربومی را از مهمترین مشکلات شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: وجود زد و بند‌های سیاسی در ادارات باعث ایجاد ناامیدی مردم در انجام امورات خود در این سازمان‌ها شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهدرباره ماسوالاتتماسارتباط