نشست معاونین اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان


به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان، عبدالکریم علیزاده معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف گیلان در جمع معاونین ستاد‌های امر به معروف شهرستان‌ها با اشاره به روند رو به رشد تشکیل گروه‌های مطالبه‌گری در استان گفت برای اولین بار در کشور و در آینده‌ای نزدیک از پرتال جامع مطالبه‌گری در استان گیلان رونمایی خواهد شد.

وی افزود پرتال جامع مطالبه‌گری پل ارتباطی بین مطالبه‌گران با ستاد امر به معروف و بین خود گروه‌های مطالبه‌گری است.

این سامانه با هدف انتقال تجربیات موفق مطالبه‌گری و ارائه اخبار به روز از مطالبه‌گری‌های در دست اقدام در آینده‌ای نزدیک توسط ستاد امر به معروف گیلان رونمایی خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین امام جمعه انزلی هم در این نشست با بیان اهمیت فعالیت‌های گروه‌های مطالبه‌گری از آنان خواست با جدیت به مطالبه‌گری در مسائل مختلف استان بپردازند و تا حصول نتیجه دست از تلاش بر ندارند.

معاونت رسانه آموزش و مهندسی فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان هم در این جلسه با اشاره به اهمیت پیوست رسانه‌ای برای فعالیت‌های مطالبه‌گری لزوم تشکیل گروه‌های مجازی و ضریب دادن به فعالیت‌های آن‌ها را یادآور شد.

مجتبی صولتی افزود ستاد امر به معروف برای تشکیل و ارتقا سطح سواد رسانه و مهارت اعضای گروه‌های مجازی برنامه‌های مدونی در پیش‌رو دارد.

مرتضی مطهری فرد مسئول دفتر پژوهشی و امور حقوقی و معاضدت قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان نیز در این جلسه با اشاره به ابزار‌های حقوقی لازم در احیای امر به معروف که نیاز گروه‌های مطالبه‌گری است افزود معاونین اجتماعی با ترویج کنش‌های مبتنی بر سوال از دستگاه‌ها و مطالبه شفافیت توسط گروه‌های مردمی مسیر اجرای فرضتین در ادارات دولتی را باز کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهدرباره ماسوالاتتماسارتباط